KONST / Litografier / Färglitografi 16992032
nr 1699 2032
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad, 91/250. Bildmått: 40x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 maj 2025
kl 19:29:47
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg